Меню Закрити

Спецпроект «Обличчя малого бізнесу Вугледарській ОТГ» — історії успішних підприємців, які розвинули свою справу в нашій громаді.

У проекті ми вирішили познайомити вас з підприємцями, які досягли розвитку і успіхів в бізнесі в нашій невеликій громаді. Вони готові відкрито розповісти про історію своєї діяльності, поділитися шляхом успіху, способами вирішення проблем. Крім заробітку, щодня вони вирішують соціальні проблеми в нашій місцевості, беруть участь у суспільному житті громади. У кожного з них свої історії, хвилювання й мотиви, але є одне, що їх пов’язує — побудувати бізнес і допомогти в розвитку економіки в регіоні.

Кожен герой рубрики розповідає про його трудові будні і радощі, успіхи і невдачи, прагнення й страхи, дає рекомендації для досягнення успіху в малому бізнесі у Вугледарській ОТГ.

Beauty Hub Duet Covorking

Beauty Hub Duet Covorking – сучасний glam loft з гнучкою організацією робочого простору. Головна тема нашого місця — б’юті та супутні напрямки.

Робочі місця влаштовані насамперед орієнтуючись на комфорт й авантажний простір. Ми створили атмосферу, наповнену затишком і практичністю для фахівців та їх клієнтів.

У кожному напрямку косметології працюють сертифіковані фахівці з великим досвідом. Вони використовують найсучасніше обладнання та високоякісні матеріали. Наші майстри враховують всі побажання клієнтів, а також готові проконсультувати з приводу вибору необхідної процедури для досягнення максимального результату.

ТОВ «Росквіт»

ТОВ «Росквіт» — один з лідерів в Україні в виробництві дитячих і спортивних майданчиків, ігрових комплексів, лавочок, канатних парків, альтанок, паркових атрибутів. Велика будівельна база, магазин будматеріалів, продаж меблів для житлових, офісних і комерційних приміщень.

Для кожного сектора виробництва використовується своє специфічне сучасне технологічне обладнання: сертифіковані верстати, напівавтоматичне зварювання.

Фермерське господарство «Мечта»

Селянсько-фермерське господарство «Мечта» об’єднує кілька господарств в с. Єгорівка Вугледарської ОТГ. Основними напрямками діяльності є: розведення корів, свиней, баранів, виробництво молока, майонезу, соняшникового насіння, сирків, молочних десертів, кефіру та інших продуктів харчування. Компанія включає виноградарство, вирощування зернових культур.

СФГ «Мечта» було засновано у 1997 році. Протягом десятиліть на підприємстві відкривалися нові напрямки виробництва продуктів харчування, але основним профілем залишаються молочні товари, м’ясо, насіння.

Дитяча студія «Гармонія»

«Гармонія» працює з 2011 року. Ми зробили щасливими понад 20 тис. дітей, провели більше 1000 заходів.. Ми вигадали та втілили в реальність близько 300 сценаріїв, у нас понад 30 казкових персонажів, провели більш 100 творчих майстер-класа. Ми спостерігаємо як зростають малюки разом з нами Наші переваги в том, що ми знаємо чого хочуть діти, тому що самі вірімо в дива.

Бізнес-платформа «Гараж»

Бізнес-інкубатор для розвитку та підтримки досвідчених чи починаючих підприємців, організацій, пропонуємо стартапам робочий простір. Також надаємо послуги оренди комерційної нерухомості, консалтинг.

Великий простір в бізнес-платформі «Гараж» дозволяє займатися практично будь-яким видом діяльності: від дрібного підприємництва до проведення масштабних фестивалів. Зручне місце розташування, доступність допоміжних послуг, популярність бренду приваблює відвідувачів і нових підприємців. Платформа «Гараж» — зразок зосередження сучасного бізнесу.